zapomniałeś hasła?
www.babelki.pl
bableki.pl pttk.pl
www.babelki.pl
Bąbelki

Wycieczki

Cykliczne

Klubowe



Tutaj Prezes Daniel i Wiceprezes Rychu wpisują (i zmieniają) planowane wycieczki na dany rok kalendarzowy.

Jest to wstępny spis, niekoniecznie musi być dokładnie realizowany.
Terminarz stanowi roboczy notatnik dla przodowników, prowadzących wycieczki do planowania i koordynowania działań oraz członków klubu i symatyków do zaplanowania wolnego w celu udziału w danej imprezie.
Zaznaczone są też imprezy obce, na których lubimy lub możemy bywać.
Zatwierdzone kalendarium KTP "Bąbelki" znajduje się na www.babelki.pl w dziale wycieczek planowanych.

Propozycje wycieczek pieszych, górskich, rowerowych, kajakowych, narciarskich i imprez na orientację, biegowych, samochodowch należy zgłaszać do Daniela mail:danielnazaruk1@gmail.com

W przypadku nieobecności prezesa wycieczki jak wyżej należy zgłaszać do Rycha mail: rychubet@wp.pl

W przypadku nieobecności  prezesów (Daniela lub Rycha) propozycje wycieczek można zgłaszać również do administratora Piotra.

==========================================
==========================================
2018
==========================================

Styczeń

06.01 W poszukiwaniu Betlejem (A. Pronobis - Prońska)

06.01 Na powitanie Trzech Króli w Wejherowie (I. Linowska)

07.01 Szlak Skarszewski Etap - I (J. Kowalczuk)

18.01 Opowieść o Armenii (M. Stankiewicz)

19.01 Rajd z Latarkami (I. Linowska, T. Mielczarski)

20.01 Gdańskie Potoki - 1. Potok Oliwski (W. Jankowski)

27.01 Wycieczka Piesza Szlakiem Bursztynowym Cz. I (J. Sylka-Nazaruk)

28.01 Z Przymrużeniem oka - 1. Trójmiejskie Bieszczady (D. Kobylarz, W. Jankowski)

31.01 Szlakiem czarnym po TPK (A. Kuliński)

Luty

01.02 Lasami Oliwskimi (A. Kuliński)

02-04.02 Polowanie na Śnieżkę (T. Dębski)

04.02 Szlak Skarszewski - etap II (A. Kuliński)

06.02 XV Wycieczka Szlakiem Grodzisk Pomorskich (A. Kuliński)

07.02 XVI Wycieczka Szlakiem Grodzisk Pomorskich (A. Kuliński)

07-11.02 IV Ogólnopolski Rajd Narciarski ,,Zemowe Wandre" (R. Gerszwski, R. Betcher)

08.02 XVII Wycieczka Szlakiem Grodzisk Pomorskich (A. Kuliński)

09.02 Szlakiem Wzgórz Szymbarskich (A. Kuliński)

09.02 Po raz kolejny Ciąg Dalszy Nastąpił w Paszczy Lwa (T. Dębski)

11.02 Z Grzechem do Św. Walentego (G. Oskarbski)

17.02 Gdańskie Potoki - 2. Potok Strzyża (W. Jankowski)

18.02 LXIII Rajd na Raty ,,Śladami Niepodległości" etap I - Zaślubiny z morzem (W. Jankowski)

21.02 XVIII Wycieczka Szlakiem Grodzisk Pomorskich (A. Kuliński)

22.02 Spacer Szlakiem Wejherowskim (A. Kuliński)

23.02 Wycieczka piesza Szlakiem Wejherowskim (A. Kuliński)

23-25.02 XIII Zimowy Rajd Pomorski PTTK STOLEMY ,,Gmina Sierakowice" (J. Sylka-Nazaruk, D. Nazaruk, I. Sobieraj, I. Linowska, T. Dębski, D. Boksza, J. Kabuła, Z. Kabuła, D. Kabuła, L.A. Belau, W. Wiesner, R. Wróblewski)

24.02 Czernym Szlakiem Wzgórz Szymbarskich (A. Kuliński)

25.02 Spacer Szlakiem Wejherowskim II (A. Kuliński)

26.02 XIX Wycieczka Szlakiem Grodzisk Pomorskich (A. Kuliński)

28.02 XX Wycieczka Szlakiem Grodzisk Pomorskich (A. Kuliński)

Marzec

01.03 Szlakiem Zagórskiej Strugi (A. Kuliński)

01.03 Czwartkowe Narty (J. Kaczyński)

02.03 Piątkowe Narty (R. Betcher)

03.03 XXI Wycieczka Szlakiem Grodzisk Pomorskich (A. Kuliński)

03.03 Wycieczka narciarska Lasami Sopockimi (R. Betcher)

04.03 Narciarski Spacer Lasami Oliwskimi (D. Betcher)

04.03 Gdańskie Potoki - 3. Potok Oruński (W. Jankowski)

06.03 XXII Wycieczka Szlakiem Grodzisk Pomorskich (A. Kuliński)

07.03 XXIII Wycieczka Szlakiem Grodzisk Pomorskich (A. Kuliński)

08.03 Czwartkowe Narty II (R. Betcher)

09.03 Szlakiem Domów Podcieniowych (D. Nazaruk)

10.03 Z przymrużeniem oka -2. Czarcim szlakiem (D. Kobylarz, W. Jankowski)

11.03 Wycieczka Piesza ,,Z okazji Dnia Kobiet" (S. Strojny)

13.03 XXIV Wycieczka Szlakiem Grodzisk Pomorskich (A. Kuliński)

17.03 Pożegnanie Zimy - Topienie Marzanny (I. Sobieraj)

18.03 LXIII Rajd na Raty ,,Śladami Niepodległości" - Graniczne Miasto etap II (J. Kowalczuk)

21.03 Wycieczka piesza Powitanie Wiosny (J. Guziński)

24.03 XI Przednówek Rowerowy (A. Dobrowolski)

Kwiecień

06-08.04 Kołobrzeg i okolice (T. Dębski)

06-07.04 XVII Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego (D. Nazaruk, G. Oskarbski, R. Betcher, S. Strojny)

07.04 Z przymrużeniem oka - 3. Elfy, węże i Kochanki (D. Kobylarz, W. Jankowski)

15.04 Szlak Skarszewski etap III (J. Kowalczuk)

28.04 Gdańskie Potoki - 4 Potok Św. Wojciecha (W. Jankowski)

20-22.04 55 Ekstremalny RnO Harpagan - klub wystawia reprezentację (D. Nazaruk, T. Dębski), Kierownik imprezy K. Kalsztein

21-22.04 Eksplodująca wycieczka do Bydgoszczy (T. Jaworowski)

22.04 Wycieczka ,,Z okazji Dnia Ziemi" - klub jest współorganizatorem (J. Sylka - Nazaruk)

27.04-06.05 XIX Rozruch rowerowy ,,Czarnohora" (R.Betcher)

29.04 LXIII Rajd na Raty ,,Śladami Niepodległości" etap III - Magistrala Węglowa (J. Richter)

Maj

01-03.05 Majówka na Mierzei Wiślanej (T. Dębski)

12-13.05 Zlot Wiosenny KTP Bąbelki (D. Nazaruk)

18-20.05 XIX Rajd Pomorski PTTK KLUKA ,,Kwidzyn" (J. Richter)

26.05 - 03.06 58 Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej ,,Boszkowo", woj. wielkopolskie O/ Kościan - impreza obca, klub wystawia reprezentację (szczegóły na www.ktkol.pl należy się zgłaszać- duże zainteresowanie imprezą w kraju, miejsca ograniczone)

29.05 - 10.06 Masyw Śnieżnika, Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie, Góry Stołowe (G. Oskarbski)

Czerwiec

10.06 LXIII Rajd na Raty ,,Śladami Niepodległości" etap IV Kaszubi (Kartuzy)

Lipiec

08.07 LXIII Rajd na Raty ,,Śladami Niepodległości" etap V - Dziedzictwo (21 kwietnia 1906 we Wdzydzach Kiszewskich powstał pierwszy na ziemiach polskich skansen) (I. Lewcio)

08-21.07 59 Ogólnopolski Wysokowalifikowany Rajd Pieszy O/PTTK Skarżysko Kamienna - impreza obca, klub wystawia reprezentację na Trasie nr 2, szczegółowe informacje na www.ktpzg.pttk.pl w dziale imprezy

Sierpień

05.08 LXIII Rajd na Raty ,,Śladami Niepodległości" etap VI Solidarność (powstanie Solidarności) (W.Jankowski)

14-19.08 Wyprawa z Gandalfem - XXXIII. Wyżyna Małopolska (W. Jankowski)

31.08-02.09 XXX Jubileuszowe Piosenkaria (T. Dębski)

Wrzesień

07-16.06. Wyprawa z Gandalfem - XXXIV. Beskid Wyspowy i Sądecki (W. Jankowski)

14-16.09 61 Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Pieszej KRAKÓW - impreza obca, klub wystawia reprezentację, można uczestniczyć od 12.09!!! - dwa dni przedzlotowe, szczegółowe informacje na www.ktpzg.pttk.pl w dziale imprezy

23.09 LXIII Rajd na Raty ,,Śladami Niepodległości" etap VII - Bitwa o Kępę Oksywską (1-19 września 1939)

30.09 XLIII Marsz Długodystansowy Żółtym Szlakiem z KTP Bąbelki WYRYPA (G. Oskarbski)

30.09 XVI Rowerypa

Październik

07.10 LXIII Rajd na Raty ,,Śladami Niepodległości" etap VIII - Pamięć (1 października 1939 pierwsza masowa egzakucja w Piaśnicy)

21.10 Marsze na Orientację Bąbel V (W. Jankowski)

Listopad

11.11 LXIII Rajd na Raty ,,Śladami Niepodległości" etap IX -Parada Niepodległości

17-18.11 Zlot Jesienny KTP Bąbelki (W. Jankowski)

Grudzień

15.12 XXII Wigilia na Szlaku

18.12 Wigilia w Klubie

==========================================
==========================================
2017 - Archiwum
==========================================

Styczeń

06.01 Szlakiem Grodzisk Pomorskich Cz. II (A. Kuliński)

07.01 Szlakiem Grodzisk Pomorskich Cz. III (A. Kuliński)

08.01 II Sejmik Pomorskich Turystów Narciarzy (R. Betcher)

11.01 Narciarskie przedpołudnie (R. Betcher)

14.01 Szlakiem Grodzisk Pomorskich Cz. IV (A. Kuliński) /odwołana/

15.01 LXII Rajd na Raty  Geologiczny (D. Nazaruk) Żuławy

15.01 Narty w lasach oliwskich (R. Betcher)

21.01 Szlakiem Grodzisk Pomorskich Cz. V (A. Kuliński)

22.01 Wycieczka Piesza (okolice Trójmiasta) (R. Wróblewski)

28.01 Szlakiem Grodzisk Pomorskich Cz. VI (A. Kuliński)

29.01 LXII Rajd na Raty Geologiczny (W. Chomka) Bożepole - Luzino

Luty

01-05.02 III Ogólnopolski Rajd Narciarski ,,Zemowe Wandre" , Kłobuczyno - klub jest współorganizatorem

04.02 Szlakiem Grodzisk Pomorskich Cz. VI (D. Nazaruk)

05.02 Wycieczka rodzinna Dawna linia Kolejowa 229 cz. I (I. Sobieraj)

11.02 Czerwonym Szlakiem Kaszubskim Krzeszna - Kartuzy (T. Dębski)

11.02 Narciarskie spotkanie z piechurami na Szlaku Kaszubskim (R. Betcher)

11.02 Rajd z Latarkami Wokół Jez. Otomińskiego (J. Sylka - Nazaruk, D. Nazaruk)

12.02 Wycieczka w Nieznane Goszyn - Kolbudy (I. Sobieraj)

17-19.02 XII Zimowy Rajd Pomorski PTTK Stolemy  (J. Sylka - Nazaruk, D. Nazaruk, I. Sobieraj, I. Linowska, T. Dębski, R. Wróblewski, T. Jaworowski, W. Wiesner, J. Kabuła, J. Lewicki) Pelplin i okolice

25.02 Wycieczka szlakiem Kociewskim etap II (I. Linowska)

26.02 LXII Rajd na Raty Geologiczny (M. Stankiewicz) Pruszcz

Marzec

04.03 LXII Rajd na Raty Geologiczny (W. Chomka) Stary Targ- Malbork

05.03 Z okazji Dnia  Kobiet (S. Strojny)

05.03 Zimowy Spacer Rowerowy (T. Jaworowski)

08.03 Spotkanie krajoznawcze "Iran" (W. Chomka)

11-12.03. Kurs Znakarzy Szlaków Nizinnych PTTK w Gdańsku, ul. DŁuga 45 (D. Nazaruk, T. Gruszczyński) KTP ZG PTTK - klub jest współorganizatorem

11.03 Rajd na raty dla młodziezy szkolnej etap III Sopockie Skocznie (I. Linowska)

11.03 Marcowy Spływ z Bąbelkami (R. Wróblewski)

11/12.03 XII Rajd Fanatyka - klub wystawia reprezentację impreza KT ,,Szuwarek,,

12.03 LXII Rajd na Raty Geologiczny (D. Wenta) Strzebielino - Luzino

18.03 Szlakiem Grodzisk Pomorskich wyc. VII (k. Przywidza) (R. Betcher)

18.03 Pierwsza Wycieczka Biegowa (k. Przywidza) (T. Dębski)

19.03 Szlakiem Królewskim - TPK ( T. Dębski)

21.03 (wtorek) Wschód słońca 5:40 - Powitanie Wiosny (J. Kozaka)

23.03 Szlakiem Grodzisk Pomorskich wyc. VIII (A. Kuliński)

25.03 Ciąg Dalszy Nastąpił - W Paszczy Lwa (T. Dębski) okolice Gdańska

26.03 LXII Rajd na Raty Geologiczny (J. Sylka - Nazaruk) Hel

 

Kwiecień /Maj

01.04 XX Walny Zjazd PTTK Oddziału Gdańskiego im. dr. Jerzego Szukalskiego (Gdańsk- 7 wybranych delegatów)

01.04 Szlakiem Grodzisk Pomorskich IX (A. Kuliński)

01.04  X Jubileuszowy Przednówek rowerowy (A. Dobrowolski)

02.04 Wycieczka Piesza Po widoki z Kozaczej Góry (M. Strusiński)

02.04 Dopływ Wisły, Wiosenna Motława (T. Jaworowski)

08-09.04 Rozpoczęcie sezonu rowerowego (Słowiński Park Narodowy, nocleg Smołdziński Las) (D. Nazaruk)

08-09.04 Trasa piesza towarzysząca (P. Skowroński/ gościnnie KTP Orły)

09.04 Kwietniowy spływ z Bąbelkami (R. Wróblewski) - (odwołano brak chętnych)

15.04 Wyspa Sobieszewska przed Świętami (A. Prońska)

21-23.04 47 Braniewska Wiosna - klub wystawia reprezentację (R. Betcher/ KTP Figa)

23.04 LXII Rajd na Raty Geologiczny (C. Borowik) Miechucino - Kamienica Królewska

26.04 Szlakiem Grodzisk Pomorskich X (A. Kuliński)

27.04 Szlakiem Grodzisk Pomorskich XI (A. Kuliński)

29.04 Szlak Kartuski Cz. I (J. Richter)

29/30.04 - 01/07.05 Majówka ,,Lubelszczyzna" (T. Jaworowski, R. Betcher)

12/13/14.05 XII Pomorski Sejmik Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK - klub organizatorem (D. Nazaruk, T. Jaworowski, R. Betcher)

13.05 Wycieczka w Nieznane (I. Sobieraj)

19.05 I Wycieczka rowerowa ,,Popołudnie na rowerze" (D. Nazaruk)

21.05 LXII Rajd na raty Geologiczny (I. Sobieraj) Przełom Raduni

27/28.05 LXII Rajd na Raty Geologiczny (R. Wróblewski) rz. Słupia

Czerwiec

03/04.06 Zlot WIOSENNY KTP Bąbelki (D. Nazaruk)

07-18.06 Wycieczka górska po Wzgórzach Niemczańsko - Strzelińskich, Górach Bardzkich, Górach Złotych i Masywie Śnieżnika (G. Oskarbski)

11.06 LXII Rajd na Raty Geologiczny (B. Frey)

09-18.06 57 Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej ,,Świdnica 2017", woj. dolnośląskie - impreza obca, klub wystawia reprezentację (szczegóły pojawią się na www.ktkol.pl

14-18.06 XVIII Rajd Pomorski PTTK Kluka (M. Albecki, P. Musiał, J. Sylka - Nazaruk, M. Strusiński, T. Dębski, D. Nazaruk, R. Wróblewski, D. Bednarski)

24 - 25.06 LXII Rajd na Raty Geologiczny (A. Prońska) Potęgowo i okolice

Lipiec

01.07 Wycieczka piesza rodzinna + zwiedzanie stadionu w Gdańsku (E. Rabenda)

08.07 Wycieczka Piesza Jar Raduni (T. Dębski)

08-22.07 58 Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy ,,Ziemia Łódzka" - impreza obca, jedziemy na trasę nr 2 (szczegóły na www.ktpzg.pttk.pl)

09.07 Wycieczka Piesza Góry, Wzgórza i Wzniesienia Pomorza (J. Kozaka)

14-16.07 Dopływ Wisły - Wda (T. Jaworowski)

22-23.07 Lipcowy Spływ z Bąbelkami - Górna Wierzyca (R. Wróblewski)

23.07 Wycieczka do Ogrodu Botanicznego - klub jest współorganizatorem (I. Lewcio)

28/30.07 Łeba i okolice (T.Dębski)

29.07 Wycieczka Piesza ,,Do Jeziora Wyspowo" (J. Guziński)

Sierpień

11/13.08 Przywidz, okolice i Rockblu Festiwal (T. Dębski)

12/14.08 Sierpniowy Spływ Kajakowy z Bąbelkami - Dunajec (R. Wróblewski)

13.08 Wycieczka rowerowa Sierpniowe Żuławy (W. Wiesner)

26.08 Wycieczka Piesza Trójmiejski Park Krajobrazowy (J. Guziński)

Wrzesień

01-03.09 XXIX Piosenkaria (L. Wiśniewska, T. Dębski)

09/10.09 Europejskie Dni Dziedzictwa z PTTK - klub pomaga w organizacji (W. Wiesner, T. Dębski)

16.09 Szlakiem Grodzisk Pomorskich XII (A. Kuliński)

17.09 LXII Rajd na Raty Geologiczny ostatni etap (M. Hempel)

23.09 Wycieczka z Okazji Światowego Dnia Turystyki - klub jest współorganizatorem (W. Jankowski)

23/24.09 Pałace i Dwory (Warmia/Mazury) (A. Galikowski)

24.09 Szlakiem Grodzisk Pomorskich XIII (A. Kuliński)

28.09-01.10 60 JUBILEUSZOWY Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Pieszej PTTK ,,Koszalin- Unieście 2017" - impreza obca, klub wystawia reprezentację (szczegóły www.ktpzg.pttk.pl)

Październik

08.10 XLII Marsz Długodystansowy Żółtym Szlakiem z KTP ,,Bąbelki" WYRYPA (G. Oskarbski, T. Dębski)

08.10 XV Rowerypa (A. Galikowski)

08.10 Wycieczka Towarzysząca Wyrypie (I.Sobieraj)

13-16.10 Wycieczka Górska ,,Karpacz i okolice" (T. Dębski)

14.10 Rajd Liść Dębu - (Bytów i okolice) - impreza obca kolegów z Lęborka

14.10 Z prezesem na grzyby (D. Nazaruk)

15.10 Szlak Kartuski cz. II (J. Richter)

22.10 Wzdłuż Wierzycy Gniew - Pelplin (I. Lewcio)

23.10 Spotkanie krajozanwcze - Beskid Niski (I. Lewcio, A. Pronobis-Prońska)

28-29.10 LXII Rajd na Raty Geologiczny Geo - Mikro -Makro (M. Hempel)

29.10 Szlak Kartuski cz. III (J. Richter)

Listopad

03-06.11 Góry Stołowe (T. Dębski)

11.12 Szlak Zagórskiej Strugi - etap II (J. Kowalczuk)

11/12.11 Zakończenie Sezonu Rowerowego ,,Wspominkowa Tomaszkowa" (A. Galikowski)

18/19.11 LII Zlot Jesienny KTP ,,Bąbelki" (D. Nazaruk, G. Oskarbski, A. Dobrowolski)

25.11 Pierwszy etap szlaku trójmiejskiego (T. Dębski)

26.11 Wzgórza Szymbarskie - pieszy rekonesans przed sezonem narciarskim (R. Betcher)

Grudzień

02.12 Drugi etap szlaku trójmiejskiego (T. Dębski)

03.12 Z Grzechem do Św. Mikołaja (G. Oskarbski)

06.12 I Rajd Mikołajkowy (J. Sylka - Nazaruk)

09.12 Pożegnanie przystanku Gdynia Wielki Kack i szlakiem dawnej linii kokoszkowskiej (D. Wenta)

10.12 Trzeci etap szlaku trójmiejskiego (T. Dębski)

16.12 Z odwiedzinami w Gdyńskim Oceanarium (D. Nazaruk)

16.12 XXI Wigilia na Szlaku (G. Oskarbski)

19.12 Urodziny Prezesa (D. Nazaruk)

19.12 Wigilia w Klubie (D. Nazaruk)

21.12 Wieczorna wycieczka z ogniskiem (T. Dębski)

23.12 Poznajemy Orunię (W. Chomka, W. Wiesner)

26.12 Świąteczne polowanie na bursztyn (T. Dębski)

27.12 Trochę ruchu dla pasibrzuchów (J. Richter)

30.12 Szlakiem Kopernikowskim (J. Guziński)

 





 

Najbliższe Wycieczki:

Wycieczka rowerowa 2018-05-26
58 Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej ,,Boszkowo" - klub wystawia reprezentację
woj. wielkopolskie w okolicach Kościana ~ 400 km

Wycieczka piesza 2018-05-27
Wycieczka do arboretum
Wirty - Jez. Raduńskie - Jez. Grygorek - Piesienice, stacja kolejowa ~ 10 km

Wycieczka piesza 2018-05-29
Masyw Śnieżnika, Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie, Góry Stołowe
Stronie Śląskie - Kletno - Śnieżnik - Międzylesie - Gniewoszów - Przełęcz Spalona - Polanica Zdrój - Zieleniec - Duszniki Zdrój - Kudowa Zdrój - Czermna - Błędne Skały - Szczeliniec Wielki - Skalne Grzyby - Wambierzyce ~ 201 km

  

  



BOYLABS
do góry

Klub Turystów Pieszych Bąbelki powstał w 1959 roku i działa przy Gdańskim Oddziale PTTK
ul. Długa 45, 80-827 Gdańsk
e-mail: Bąbelki

© 1959-2015 KTP Bąbelki