zapomniałeś hasła?
www.babelki.pl
bableki.pl pttk.pl
www.babelki.pl
Bąbelki

Wycieczki
zrealizowane

Cykliczne

Klubowe



Zobacz jaka będzie pogoda

Tutaj znajduje się zestawienie wszystkich imprez, które zorganizował KTP "Bąbelki", oraz na których członkowie klubu byli obecni od początku roku 2006.


Sylwester w remizie (Wdzydze Tucholskie)
od
2006-12-29
do
2007-01-01
Wycieczka piesza Wycieczka inna / wielodyscyplinowa
kontakt:

Tomasz Dunkelmann
Ewa Hetmańska
Trasa: Wdzydze Tuch. - czarny szl. - Lipa - Wdzydze Tuch - lesn. Podrąbiona - Wdzydze Tuch. - rez Krwawe Doły - Jez. Chądzie - Wdzydze Tuch. - Borsk - rz. Wda - Wdzydze Tuch.

Odbyło się pięć wycieczek pieszych (o łącznej długości jak niżej)
Długość trasy: 48 km

Udział wzięło: 23 osób
XXIX Świąteczny Spacer SKPT
2006-12-26

Wycieczka piesza Wycieczka inna / wielodyscyplinowa
kontakt:

Krzysztof Nowak

Trasa: Oliwa - Dolina Marnych Mostów - Ela - Uroczysko pod Czarcią Górą (ognisko) - Oliwa

Z KTP "Bąbelki" odwiedziło SKPT 11 osób
Długość trasy: 8 km
Sylwester w Jakuszycach z "Bąbelkami"
od
2006-12-26
do
2007-01-02
Wycieczka piesza Wycieczka narciarska Wycieczka inna / wielodyscyplinowa
kontakt:

Barbara Strojna
Wiesław Pawłowski Stanisław Strojny
Trasa: Trasy piesze (górskie) i narciarskie w Karkonoszach i Górach Izerskich o łacznych długościach po 60 km każda oraz wyjazd krajoznawczy do Pragi.

Udział wzięło: 19 osób
Wigilia w siedzibie klubu
2006-12-19

Wycieczka inna / wielodyscyplinowa
kontakt:



Trasa: Kamienica Oddziału Gdańskiego PTTK

Spędziliśmy Wigilię Klubową w rodzinnej atmosferze dzieląc się opłatkiem przy zastawionym stole, który od lat jest symbolem wspolnoty.

Udział wzięło: 39 osób
LV Rajd na Raty "Rezerwaty przyrody województwa pomorskiego" etap V
2006-12-17

Wycieczka piesza kontakt:

Magdalena Hempel

Trasa: Sopot Kamienny Potok SKM - użytek ekologiczny "Jar Swelini" - Orłowo - rezerwat "Kępa Redłowska" - Orłowo
Długość trasy: 11 km

Udział wzięło: 11 osób
X Jubileuszowa Wigilia na Szlaku w Lasach Oliwskich
2006-12-16

Wycieczka piesza Wycieczka inna / wielodyscyplinowa
kontakt:

Rychu Betcher

Trasa: SKM Przymorze - Wzg. Trzech Panów - Szwedzka Grobla - Żeliwiak - Oliwa
Długość trasy: 8 km

Udział wzięło: 91 osób
Szlaki Regionu Gdańskiego XIII (etap 2)
2006-12-10

Wycieczka piesza kontakt:

Darek Wenta

Trasa: Mrzezino - Podole - Połchowo - Rekowo Dolne - Wejherowo

Długość trasy: 19 km

Udział wzięło: 20 osób
Mazury błękitno-zieloną wstęgą
od
2000-05-29
do
2000-06-02
Wycieczka rowerowa Wycieczka kajakowa kontakt:



Trasa: 1. czwartek 30 maja dookoła Jeziora Śniardwy

2. piątek 31 maja spływ Krutynią

3. sobota 1 czerwca wokół Jeziora Nidzkiego

4. niedziela 2 czerwca dookoła Jeziora Mokrego (krótka trasa przed powrotem)
Długość trasy: 200 km
"Błękitna Wstęga Jeziora Żarnowieckiego" - impreza obca
od
2000-05-18
do
2000-05-18
Wycieczka rowerowa kontakt:



Trasa: Wejherowo - Tyłowo - ujście rz. Piaśnicy - Wierzchucino - Czymanowo - Wejherowo

wiecej informacji
Długość trasy: 75 km
‪ 03.12.06.
Krzysztof Strojny ‪
‪ LV Rajd na Raty "Rezerwaty przyrody województwa pomorskiego"
Trasa: Kokoszki - rezerwat "Bursztynowa Góra" - Straszyn.
Maszerowało 26 osób + 1 na rowerze ‪
25-26.11.06.
Ryszard Betcher
tel: 301-91-51 w. 16
Tomasz Dunkelman
Zlot Jesienny KTP "Bąbelki" w miejścowości Długie koło Kasparusa w Borach Tucholskich
Trasa piesza w sobotę: Wda - Jez. Długie (8km) w niedzielę: Jez. Długie - Lubichowo (15km). ‪
Na zlot przybyło 30 osób (pieszo 14 na rowerach 5 ) ‪
‪ 19.11.06.
Magdalena Hempel ‪
LV Rajd na Raty etap III "Rezerwaty przyrody województwa pomorskiego"
‪ Trasa: Orłowo - rez. Łąg nad Swelinią - rez. Bór Bagienny koło Gołębiewa - rez. Zajęcze Wzgórze - Sopot Wyścigi (14 km). ‪ ‪
Obecnych ? osób. ‪
‪ 18.11.06. ‪
‪ VIII Rajd na Raty "Szlak Kartuski" etap II.
Trasa: Oliwa - Dolina Wężowa - Szwedzka Grobla - Matemblewo (10 km). ‪
Obecnych ? osób. ‪
‪ 18.11.06.
Marcin Strusiński ‪
‪ Odznaka MIŁOŚNIK GDAŃSKA w stopniu niebieskim.
Trasa: w planie mamy zwiedzanie m.in.: Ratusz Starego Miasta, Kościół N.M.P. (wstęp płatny), Muzeum Historyczne Miasta w Ratuszu Głównego Miasta (wstęp płatny), Brama Wyżynna, Muzeum Narodowe przy ul. Toruńskiej
Obecnych ? osób. ‪
12.11.06.
Konrad Bidziński
‪ Szlaki Regionu Gdańskiego "Szlak Wzgórz Szymbarskich"
Trasa: Sławki - Wyczechowo - Borcz - Majdany - Czapelsko (25,5 km).
Obecnych 10 osób.
‪ 10-12.11.06.
Jakub Kaczyński ‪
Zakończenie sezonu rowerowego
Pałuckie Kościoły Drewniane.
Trasa: Pruszcz Pomorski - Bydgoszcz - Żnin - Mogilno
Sezon rowerowy zakończyło 20 osób.
05.11.06.
Marcin Kłos
Elżbieta Rabenda
Zwiedzamy Kociewie.
Trasa: Janowo przystanek PKS - Owidz - Szwedzka Górka (Średniowieczne grodzisko w Owidzu) - Owidz Młyn - L. Kochanka - Rywałd - Szpęgawsk ( 15 km).
29.10.06.
Wojciech Atczuk
LV Rajd na Raty etap II "Rezerwaty przyrody województwa pomorskiego"
Trasa: Siekierki - rezerwat przyrody "Buki Mierzei Wiślanej" - Przebrno - Kąty Rybackie - rezerwat przyrody "Kąty Rybackie" - Sztutowo (19 km).
W deszczowej pogodzie wędrowały 24 osoby.
21.10.06.
Elżbieta Rabenda
VIII Rajd na Raty "Szlak Kartuski" etap I.
Sopot Kamienny Potok - Dol. Świemirowska - Oliwa (11 km).
21/22.10.06.
Andrzej Galikowski
Spływ w kolorach jesieni
Traa: rz. Łupawa z Kozina do Strzyżyna ok. 30 km.
15.10.06.
Elżbieta Rabenda
LV Rajd na Raty "Rezerwaty przyrody województwa pomorskiego" etap I
Trasa: Puck - Rzucewo - Osłonino - rezerwat przyrody "Beka" - rezerwat prayrody "Mechelińskie Łąki" - Rewa (24 km).
Na pierwszym etapie R na R. obecnych 22 piechurów i 3 rowerzystów.
14.10.06.
Marcin Strusiński
Odznaka "MIŁOŚNIK GDAŃSKA" w stopniu niebieskim - część II.
Trasa: Twierdza Wisłoujście ze zwiedzaniem ul. Mjr Sucharskiego Westerplatte.
Odznakę "Miłośnika Gdańska zdobywało 27 osób".
08.10.06.
prowadzący:

pieszo z Gdańska:
Michał Wisniewski

pieszo z Gdyni:
Marcin Strusiński

trasa rowerowa:
Andrzej Galikowski

XXXI Marsz Długodystansowy Żółtym Szlakiem z KTP "Bąbelki" WYRYPA 2006

Trasie żółtego szlaku "Trójmiejskiego" Gdańsk PKS - G. Sobótka - Gaj Gutenberga - Dolne Młyny - Matemblewo - Złota Karczma - Wzniesienie Marii - Owczarnia - leśn. Gołębiewo (wspólne ognisko na parkingu 200 m od szlaku) - Źródło Marii - G. Donas - Krykulec - Gdynia Gł. PKP. (Oraz w kierunku odwrotnym)46 km.
V ROWERYPA 2006 na trasie: Gdynia Kolibki - Sopot - Jelitkowo - Brzeźno - Wrzeszcz - Gdańsk Gł. - Otomin - Strzyża - Matemblewo - Oliwa - Gołębiewo - Demptowo - Witomino - Kolibki 100 km.
Na Wyrypie było 119 osób w tym z Gdańska do Gdyni 57 osób, z Gdyni do Gdańska 41 osób, na rowerach 16 osób, wycieczka towarzysząca 5 osób.
01.10.06
Rychu Betcher
Wycieczka niedzielna Jarem Raduni.
Trasa: Dzierżążno - Jar Raduni - Borkowo - Żukowo (17 km).
Jarem wędrowały 23 osoby.
30.09.06.
Rychu Betcher
Stachu Rhode
Lucyna Wiśniewska
Mariusz Poświątny
Światowy Dzień Turystyki (impreza organizowana przez KTP "Bąbelki" dla grup szkolnych).
Trasa: Oliwa - Gołębiewo - Sopot Kamienny Potok (ok. 12 km).
Obecne 162 osoby.
23-24.09.06.
Marcin Strusiński
Elżbieta Rabenda
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Szlak żółty "Kociewski"
Trasa: dzień pierwszy, Czarna Woda - Czarne - Twardy Dół - Wirty, ogród dendrologiczny - Borzechowo (24km)
dzień drugi, Borzechowo - Radziejewo - Korolewo - Nowa Wieś Rzeczna - Starogard Gdański (24km).
Obecnych 11 osób.
22-24.09.06.
KTP "Figa"
Koordynator piechurów
Małgosia Szumała
Koordynator rowerzystów
Ryszard Betcher

Braniewska Jesień 2006.
Trasa piesza: 22.09.2006. Górowo Iławieckie - Lelkowo (ok. 25 km).
23.09.2006. Lelkowo - Lipowina (ok. 30 km).
24.09.2006. Lipowina - Świętochowo - Braniewo (ok. 13 km)
Trasa rowerowa: Morąg - Miłakowo - Orneta - Glebisko - Kajmity - Wąwóz Wauszy - Pieniężno - Lelkowo - Głębock - Mędrzyki - Jachowo - Żelazna Góra - Lipowina - Braniewo - Rucianka - Kamiennik Wielki - Bażantarnia - Srebrny Potok - Elbląg (162 km).
Na Braniewskiej Klub reprezentowało 11 rowerzystów oraz 6 piechurów.
16-17.09.06.
Ryszard Betcher
III Rajd Kolarski Oddziału Gdańskiego PTTK
Trasa: Gdańsk - Piekło Górne - Gdańsk(130 km).
Obecne 41 osób.
08-10.09.06.
Ryszard Betcher
Wojciech Atczuk
Stanisław Rohde
XX PIOSENKARIA w Drzewinie.
Trasa piesza sobota: Przywidz - jez. Przywidzkie - Miłowo - Drzewina (14 km).
Niedziela : Drzewina - Glinna Góra - L. Wojanowo - Graniczna Wieś - Czarniec - Czarniewo - Trąbki Wielkie (15 km).
Trasa rowerowa sobota: Gdańsk - Otomin - Skrzeszewo - Przywidz - Drzewina (60 km).
Niedziela: Drzewina - Trąbki Wielkie - Pruszcz Gdański - Gdańsk (50 km).
03.09.06.
Darek Wenta
tel: 667-630-316
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Szlak niebieski Nadmorski-Zatokowy (etap 2)
Trasa: Krokowa - Minkowice - Sławoszyno - Karwieński Dwór - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Rozewie - Chrapowo - Cetniewo - Władysławowo (ok. 28 km).
Obecnych 20 osób.
26-27.08.06.
Marcin Strusiński
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Trasa: dzień pierwszy, Czarna Woda - Odry - rez. Kamienne Kręgi - Bąk - jez. Drząszcz (24 km).
dzień drugi, jez. Drząszcz - Gołuń - Juszki - Węglikowice - Grzybowski Młyn (22 km). Razem 46 km.
Ilość uczestników dzień pierwszy 8 dzień drugi 5.
14-20.08.06.
Stanisław Strojny
Rowerem po Szkocji.
Wycieczka rowerowa po Szkocji zgodnie z programem biura turystycznego Tramp.
13.08.06.
Darek Wenta
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Szlak czerwony Nadmorski Bałtycki (etap 2)
Trasa: Lubiatowo - Szklana Huta - Białogóra - Dębki (około 18 km).
Obecnych 12 osób.
12-20.08.2006.
Wojciech Atczuk
Roztocze 2006.
Trasa: Zamość - Szczebrzeszyn - Zwierzyniec - Krasnobród.
Po Roztoczu wędrowało 6 osób.
06.08.06.
Darek Wenta
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Szlak czerwony Nadmorski Bałtycki (etap 1)
Trasa: Lubiatowo - jez. Kopalińskie - latarnia morska Stilo - Osetnik - Ulinia - Sarbsk - Nowęcin - Łeba (32 km).
Obecne 11 osób.
30.07.06.
Marcin Strusiński
tel: 888-019-435
Szlaki Regionu Gdańskiego zielony - "Kręgów Kamiennych"
Trasa: Węsiory - Kręgi Kamienne - Niesiołowice - Stare Karpno - Lipusz - Grzybowski Młyn (28 km).
Obecnych 7 osób.
29.07-05.08.06.
Tomasz Liśkiewicz
Flagowy spływ KTP "Bąbelki" rz. Łyną.
Trasa:
dzień pierwszy Kurki - Ruś (20,5 km).
dzień drugi Ruś - rz. Wadąg (20,5 km).
dzień trzeci rz. Wadą - Kłódki (21,5 km).
dzień czwarty Kłódki - Kosyń (17,5 km).
dzień piąty Kosyń - Łaniewo (25,5 km).
dzień szósty Łaniewo - rz. Symsarna (17,5 km).
dzień siódmy rz. Symsarna - Kotowo (20 km).
dzień ósmy Kotowo - Bartoszyce (15 km).
Rzeką Łyną spływało 17 kajakarzy.
23.07.06.
Marcin Strusiński
tel: 888-019-435
Szlaki Regionu Gdańskiego zielony - "Kręgów Kamiennych"
Trasa: Sierakowice - Tuchlino - Podjazy - Mściszewice - Węsiory (19 km).
W 30-sto stopniowym upale, wędrowało 14 osób.
09-22.07.06.
Krzysztof Strojny
O.W.R.P. 2006 Opole.
Klub wystawił reprezentcje.
09.07.06.
Marcin Strusiński
Szlaki Regionu Gdańskiego żółty - "Bursztynowy"
Trasa: Otomin - rezerwat Bursztynowa Góra - Bąkowo - Bielkowo - kolbudy (15 km).
09.07.06.
Bartek Figurski
Wycieczka rowerowa.
Trasa: Malbork - Sztum - Gniew - Pelplin - Tczew (80 km).
28.06-06.07.06.
Andrzej Furmańczyk
tel: 622-63-13 w 223
Tydzień w górach 2006 SUDETY.
Plan: 28.06. (środa) PKP Gdańsk - Wrocław.
29.06. (czwartek) PKS Wrocław - Świdnica - Zagórze Śląskie - Zamek Grodno.
30.06. (piątek) Zagórze Śląskie - Witosz (p. Modliszów) - Lubiechów - zamek Książ - Świebodzice. GOT 28 pkt.
01.07. (sobota) Świebodzice - zamek Cisy - Struga - Węgielnik - Modrzewiec - bacówka Pod Trójgarbrm. GOT 21 pkt.
02.07. (niedziela) Bacówka Pod Trójgarbem - Trójgarb - Witków - Chojnik - Kamienna Góra - Długosz - Betlejem. GOT 30 pkt.
03.07. (poniedziałek) Betlejem - Krzeszów - Lubawka - Zadziernia - Stara Białka - Paczyn - Jarkowice. GOT 27 ptk.
04.07. (wtorek) Jarkowice - Borowa - Przełęcz Okraj. GOT 17 pkt.
05.07. (środa) Przełęcz Okraj - Skalny Stół - Sowia Przełęcz - Śnieżka - Spalona Strażnica - Słonecznik - Pielgrzymy - Polana - Karpacz Górny. GOT 27 pkt.
25.06.06.
Darek Wenta
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Szlak niebieski Nadmorski-Zatokowy (etap 1)
Trasa: Jurata - Bór - Jastarnia - Kuźnica - Chałupy - Władysławowo (ok. 26 km)
Obecnych 17 osób.
24-25.06.06.
Krzyszto Skorupka
Koordynator
Wojciech Atczuk

II Zlot Turystów w Puszczy Bydgoskiej.
Na Zlocie było 6 osób.
24.06.06.
Marcin Strusiński
Odznaka "MIŁOŚNIK GDAŃSKA" w stopniu niebieskim.
14-18.06.06.
Komisja Turystyki Pieszej O/ Gdańskiego PTTK
Ryszard Betcher


VII Rajd Kaszubsko-Pomorski "Kluka 2006"
11.06.06.
Marcin Strusiński


TDu
rowerowa towarzysząca
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Szlak niebieski krawędzi Kępy Puckiej (etap 2)
Trasa piesza: Mrzezino - Osłonino - Rzucewo - Rozgard - Puck (ok. 15 km).
Trasa rowerowa: Wejherowo - Bolszewo - Czymanowo - J. Dobre - Boża Stopka - Mechowo - Darżlubie - Puck - Żelistrzewo - Mrzezino - Rumia (75 km)
Obecnych piechurów 24 rowerzystów 4.
08-11.06.06.
Stowarzyszenie Gmin Pojezierza Wałeckiego.
Koordynator:
Wojciech Atczuk

VII Rajd Szlakiem Umocnień Wału Pomorskiego.
Trasa:
Dzień I Człopa - Załom - Pustelnia - J. Płociczno - J. Zdrój - Martew - stanica nad J Tuczno (29 km).
Dzień II stanica nad J. Tuczno - Tuczno - Strzaliny - G. Wisielców - Zdblewo - Mączno - Lubiesz - Rzeczyca - Płociczno (29 km)
Dzień III Płociczno - Setnica-Hanki - Próchnowo - stanica nad J. Betyń (19 km)
Dzień IV stanica nad J. Betyń - Lubiesz - Tuczno Krajeńskie - Tuczno (19 km).
Po umocnieniach wędrowała 6 osobowa reprezentacja.
03-04.06.06.
Trasa piesza
Wojciech Atczuk

Trasa rowerowa
Stanisław Rohde

Rowerowa rekreacyjna:
Tomasz Dunkelman

Trasa kajakowa
Andrzej G.


XLI Wiosenny Zlot KTP "Bąbelki".
Miejsce Zlotu Klub "Łowców Przygód" w Porzeczu.
Trasa piesza:
Dzień pierwszy: Luzino - Barłomino - Ludwikówko - Wyszęcino - Tępcz - Porzecze (19 km).
Dzień drugi: Porzecze - Górny Łówcz - Jeżewo - Rozłazino - Bożepole wielkie (16 km).
Trasa rowerowa:
Dzień pierwszy: Gdańsk - Przyjaźń - Kartuzy - Sianowo - Strzepcz - Osiek - Porzecze (76 km).
Dzień drugi: Porzecze - Barłomino - Szemud - Czeczewo - Banino - Matarnia - Gdańsk (66 km).
Trasa rowerowa rekreacyjna:
Dzień pierwszy: Wejherowo - Wódka - Kaczkowo - Porzecze (45 km).
Dzień drugi: Porzecze - Tępcz - Przodkowo - Gdańsk (55 km). Wyjazd około godz. 11:00.
Trasa kajakowa>:
Dzień pierwszy: Tłuczewo - Porzecze (9 km). Dzień drugi: Porzecze - Bożepole Wielkie(11 km).
Na Zlocie obecntch było: piechurów w dniu pierwszym 10 w dniu drugim 11, rowerzystów na trasie rekreacyjnej 4 na trasie długodystansowej ?, kajakarzy 14.
28.05.06.
Tomasz Dunkelman
Stanisław Rochde

Rajd na Raty "Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Pomorskiego
Trasa kolejką: Nowy Dwór Gdański - Rybina (18 km).
Trasa piesza: Nowy Dwór - wzdłuż Tugi - Tujsk - Rybina - wzdłuż Szkarpawy - Jantar - Mikoszewo (15 km).
Obecnych 67 piechurów i 10 rowerzystów.
21.05.06.
Darek Wenta
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Szlak czarny Grot Mechowskich (etap 2)Trasa: Mechowo -zwiedzanie grot - Darżlubie - Połczyno - Celbówko - Puck (ok. 12 km).
Obecnych 18 osób.
20.05.06.
Darek Wenta
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Szlak czarny Grot Mechowskich (etap 1)
Trasa: Krokowa - Myśliwka - Karlikowo - Mogiła - jez. Dobre - jez. Witalicz - Boża Stopka - Czechy - Diabelski Kamień - Mechowo (ok. 18 km).
Obecnych 7 osób.
14.05.06.
Cezary Borowik
Rajd na Raty "Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Pomorskiego"
Trasa: Sylczno - Lipusz - Grzybowski Młyn - Grzybowo - Szarlota - Kościerzyna (26 km).
Wędrowały 23 osoby.
06-07.05.06.
Marcin Strusiński
Szlaki Regionu Gdańskiego. Sobotnio/niedzielna - wycieczka nocna.
Trasa: Wyspa Sobieszewska.
Szlak zielony "Wyspy Sobieszewskiej" - 10 km. Ścieżka Dydaktyczna w Ptasim Raju 6.5 km.
Razem 18 km z dojściami.
Nocą wędrowało 9 osób.
03.05.06.
Leszek Staszkiewicz
Zielonym szlakiem.
Trasa: Kolbudy - zielony szlak - Oliwa (30 km).
Zielonym szlakiem wędrowało 17 osób.
28.04-03.05.06.
Tomasz Dunkelman
Suwalszczyzna 2006
1 dzień dojazd.
2 dzień Giżycko 7.30 - Gołdap 9.10 zielony szlak - Jurkiszki - puszcza Romincka - rez.Mechacz Wielki - rez.Boczki (25 km) po drodze glazy upamiętniające polowania Cesarza Wilhelma II - Dubeninki - nocleg w szkole podstawowej.
3 dzień Dubeninki - zabytkowy wiadukt kolejowy - Bludzie - puszcza Romincka - rez.Dziki Kąt - rez.Struga Żytkiejmska - Wilcza Góra - Żytkiejmy (15 km) nocleg w szkole.
4 dzień Żytkiejmy - Degucie - zabytkowe mosty kolejowe - Golubie wieś która zniknęła - Prawy Las - Wersele - Bućki - Przełomka (17 km) nocleg (kwatera prywatna).
5 dzień - naokoło jez.Hańcza przez Suwalski Park Krajobrazowy - wieża widokowa - Bachanowo - Błaskowizna - Łopuchowo - jez.Kamenduł - Cisówek - Bar pod Klonami - Dzierwany - ruiny zabudowań dworskich - Mierkinie - Przełomka (20 km) nocleg.
6 dzień (15km) - Przełomka - głazowisko Bachanowo - Wodziłki cerkiew Staroobrzędowców - g.Zamkowa - osada Prusów - Jeleniewo - Gospoda pod Jeleniem (15 km).
Po Suwalszczyźnie wędrowało 12 osób.
29.04-07.05.06.
Stanisław Strojny
Rozruch 2006.
Trasa:Myszków - Pilica - Pińczów - Staszów - Opatów - Solec n/Wisłą - Pulawy - Radzyń Podlaski - Biała Podlaska (470 km).
Na rozruchu były 24 osoby.
23.04.06.
Wojciech Atczuk

Śladami Franciszka Hynka.
Trasa: Horniki Górne - Szatarpy - Guzy - Kierzkowo - Piekło Górne - Piekło Dolne - Przywidz (19 km).
Obecnych 15 osób.
23.04.06.
Pomorska Komisja
Turystyki Kolarskiej
Sejmik turystyczny podczas wycieczki rowerowej.
Trasa: Gdynia Chylonia - Łężyce - Piekiełko - Rumia - Gdynia.
21-23.04.06.
KTP "Figa"

XXXVI Rajd Braniewska Wiosna.
I. Trasa piesza (Bąble wędrują na oficjalonej trasie organizatorów).
dzień 1: Orneta - Henrykowo - Pieniężno (ok. 17 km).
dzień 2: Pieniężno - Szlak Kopernikowski - Chruściel (ok. 30 km).
dzień 3: Chruściel - Pierzchały - Zawierz - Braniewo (ok. 13 km).
II.Trasa rowerowa (Bąbli) REKREACYJNA
dzień 1: Młynary - Słobity - Gładysze - Pieniężno (50km lub przez Ornetę 60 km).
dzień 2: Pieniężno - Lelkowo - Żelazna Góra - Chruściel (60 km).
dzień 3: Chruściel - Pierzchały - Braniewo (grochówka)-Elbląg (60 km).
III.Trasa rowerowa (Bąbli) DŁUGODYSTANSOWA
1 dzień - 21.04.06 piątek: Olsztyn - Dobre Miasto - Lidzbark Warmiński - Pieniężno (około 90km).
2 dzień - 22.04.06 sobota: Pieniężno - Orneta - Pasłęk - Młynary - Chruściel (około 90km).
3 dzień - 23.04.06 niedziela: Chruściel - Braniewo - Frombork - Tolkmicko - Elbląg (około 65km).
Klub wystawił 17 osobową ekipę.
17.04.06.
SKPT

Spacer Wielkanocny (na spotkanie ze Studenckim Kołem Przewodników Turystycznych).
Trasa piesza: Oliwa pętla - Uroczysko u stóp Czarnej Góry.
Trasa rowerowa: dworzec PKP Gdańsk Wrzeszcz - Uroczysko u stóp Czarnej Góry.
Na spotkaniu było 10 klubowiczów.
09.04.06.
Krzysztof Strojny
Rajd na Raty "Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Pomorskiego"
Trasa: Władysławowo - Rozewie - muzeum - Jastrzębia Góra - Łebcz - Gnieżdżewo - Puck.
Obecne 42 osoby.
08-09.04.06. Zlotem Przodowników i Aktywu Pieszego woj. pomorskiego w Chłapowie.
Na zlocie obecnych było 7 członków.
8-9.04.06.
Piotr Bojas
Andrzej G.
Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego.
Trasa: 08.04.2006. Wejherowo - Elektrownia Żarnowiec - Nadole - Choczewo - Stilo - Łeba (~80 km).
09.04.2006. Łeba - Wicko - Pobłocie - Stowiecino - Lębork (~60 km).
Obecnych 27 pedałujących.
02.04.06.
Elżbieta Rabenda
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Szlak żółty Kociewski cz. II
Trasa: Starogard Gdański - Kochanka - Szpęgawsk - Jez. Zduńskie - L. Boroszewo - Zabagno - Swarożyn (21 km).
Obecnych 26 osób.
01.04.06.
Marcin Strusiński
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Trasa: Osiek - Osiek.
Szlak niebieski "Wokół jez. Kałębie" - 10km.
Szlak zielony "Wokół jez. Czarnego" - 8km.
Dojście 3 km. Razem: 21 km.
Obecnych 10 osób.
26.03.06.
Tadea Buzarewicz
Rajd na Raty "Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Pomorskiego"
Trasa: Czarna Woda - Wojtal - Bąkowo - wzdłuż kanału Wdy - Podrąbiona - PKP Bąk (25,5 km).
Uczestników 14.
19.03.06.
Wojciech Atczuk
Rajd na Raty "Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Pomorskiego"
Trasa: Szymbark Skrzyżowanie - G. Wieżyca - Szymbark - Kaliska Kościerskie - Nowa Wieś Kościerska - Kościerzyna (22 km).
Obecnych 27 osób.
18-19.03.06.
Wojciech Atczuk
Powitanie wiosny.
Wycieczka nocna.
Trasa: Kartuzy - Goręczyno - Ostrzyce Wybudowanie - Szymbark (18 km).
Obecnych 14 osób.
12.03.06.
Elżbieta Rabenda
"Szlaki Regionu Gdańskiego" zółty Kociewski etap I.
Trasa: Tczew - Rokitki - Lubiszewo - Swarożyn (16 km).
Obecnych 20 osób.
11.03.06.
Marcin Strusiński
Szlaki Regionu Gdańskiego.
Szlak niebieski Izydora Gulgowskiego.
Trasa: Kaliska - Piece - Iwiczno - Młyńsk - Czarne - Ocypel (21,5km).
Obecnych 9 osób.
05.03.06.
Krzysztof Strojny
Rajd na Raty "Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Pomorskiego"
Trasa: Sobieszewo - Przegalina - Świbno - wzdłuż przekopu Wisły do morza - fragment zielonego szlaku - Sobieszewo Wieniec (22 km).
Obecne 53 osoby.
24-26.02.06.
Komisja Turystyki Pieszej O/ Gdańskiego PTTK

Ryszard Betcher

I Zimowy Rajd Kaszubsko - Pomorski "STOLEMY 2006" - zimowa Kluka.
Trasa: Babi Dół - Żukowo - Karczemki - Rumia.
19.02.05.
Wociech Chomka
Rajd na Raty "Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Pomorskiego"
Trasa: Kościerzyna - muzeum kolejnictwa - wiadukt kolejowy - nieużywanym nasypem bez torów - Gołubie - Wieżyca PKP (21km).
Obecnych 35 osób.
12.02.06.
Wojciech Atczuk
Puszcza Darżlubska.
Trasa: Wejherowo - wzdłuż rzeki Redy - Jez. Orle - Lasy Oliwsko-Darżlubskie - Kępino - Wejherowo Smiechowo (23 km).
Obecne 33 osoby.
05.02.06.
Tomasz Dunkelman
Rajd na Raty "Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Pomorskiego"
Trasa: Charbrowo PKS - Wrzeście - Maszewo - Zdrzewno - wiatrak - Łebień - Janisławiec - Garczegorze - Garczegorza PKS (23 km).
Obecnych 18 osób.
29.01.06.
Tomasz Dunkelman
Kulig 2006.
Trasa piesza: Łapalice - Chmielno (4 km).
Trasa kuligu: Chmielno - Zawory (3 km).
Trasa piesza cd. Zawory - Kosy - rez.Góra Zamkowa - jez.Mielenko - Kartuzy (8km).
Tu znajdziesz szczegóły >>>>>>>>>>>>>>>
Na kuligu po Kaszubach było 27 piechurów i jedna narciarka.
22.01.06.
Piotr Żywicki
Rajd na Raty "Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Pomorskiego"
Trasa: Kiezmark PKS - most na Wiśle - wałem na prawym brzegu Wisły - śluza "Gdańska Głowa" - miejsce twierdzy - Drewnica (stary wiatrak) - niebieskim szlakiem do Mikoszewa (przeprawa promowa) - rezerwat "Mewia Łacha" - Mikoszewo PKS (16,0 km).
Obecnych 20 osób.
15.01.06.
Wojciech Atczuk
Szlak Motławski cz.II
Trasa: Tczew - Cząstkowy - Koźliny - Krzywe Koło - Suchy Dąb - Grabiny Zameczek (19 km).
Szlakiem Motławskim w słonecznej ale mroźnej pogodzie wędrowało 29 osób.
08.01.06.
Leszek Staszkiewicz
Rajd na Raty "Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Pomorskiego"
Trasa: Brętowo - Dolina Radości - Kużnia - ul.Kwietna - Park Oliwski - ul.Pomorska - wzdłuż Potoku Oliwskiego aż do jego ujścia do morza (16 km).
Zabytki na trasie: zabytkowa kuźnia wodna w Oliwie, Młyn Oliwski, jazy, zbiorniki wodne i wiele innych ocalałych obiektów na Potoku Oliwskim .
Ilość uczestników 65 osób.

lista wycieczek 2017 roku


lista wycieczek 2016 roku


lista wycieczek 2015 roku


lista wycieczek 2014 roku


lista wycieczek 2013 roku


lista wycieczek 2012 roku


lista wycieczek 2011 roku


lista wycieczek 2010 roku


lista wycieczek 2009 roku


lista wycieczek 2008 roku


lista wycieczek 2007 roku


lista wycieczek 2006 roku


lista wycieczek 2005 roku


lista wycieczek 2004 roku


lista wycieczek 2003 roku


lista wycieczek 2002 roku




BOYLABS
do góry

Klub Turystów Pieszych Bąbelki powstał w 1959 roku i działa przy Gdańskim Oddziale PTTK
ul. Długa 45, 80-827 Gdańsk
e-mail: Bąbelki

© 1959-2015 KTP Bąbelki